Niečo o nás

Volám sa Excalibur Man-Box (tak to mám teda napísane v rodokmeni), ale moja panička ma volá Angus. Vraj je to po nejakom gitaristovi v nejakej skupine ACDC, nič mi to síce nehovorí ale budiž. Ja veľmi hudbu nepočúvam.

Narodil som sa v Demjate, dedinka na Východnom Slovensku pri Prešove v chovateľskej stanici Man-Box www.boxerzosarisa.sk To hneď na úvodnej stránke je môj "tata" www.boxerzosarisa.sk/sk/psy-dogs/j-ch-bentley-bijou-box/ šampión a vítaz kadečoho možného a ja dúfam (hlavne moja panička), že úspešne pôjdeme v jeho šľapajách, aby som jej a aj nášmu chovateľovi robil radosť.

Jedného pekného septemberového dňa sa u nás doma v Demjate objavila taká blondínka. Stále sa okolo mna točila a ja okolo nej. Jednoducho padli sme si do oka. O dva týždne sa vrátila, vzala ma na ruky, naložila do auta a odvtedy tvoríme nerozlučnú dvojicu. Od toho okamihu to už nebola len teta, ale moja panička. Lásku a starostlivosť, ktorú mi dáva, jej ja vraciam svojou oddanosťou, bezhraničnou dôverou a nekonečným priateľstvom.    

Kontakt

Ing. Dagmar Gazíková Šturova 292/55
059 21 SVIT
+421 902 913 516 dagmar.gazikova@gmail.com